Poniżej znajduje się lista wszystkich znalezionych haseł krzyżówkowych pasujących do szukanego przez Ciebie zapytania. Pamiętaj, że w przypadku haseł dwu- lub wielo-członowych spacje są pomijane przy wyszukiwaniu i obliczaniu długości hasła.
Dla interesującego Cię zapytania "REPETYTYWNOŚĆ" znaleźliśmy tyle różnych haseł krzyżówkowych: 2. Zostały one wyświetlone poniżej.
REPETYTYWNOŚĆ to:
właściwość układu (struktury) elementów (niekoniecznie materialnych), polegająca na tym, że układ ów zorganizowany jest według zasady powtórzenia (powtarzania) składających się nań elementów (powtarzają się elementy układu, nie zaś - sam układ) (na 13 lit.)
REPETYTYWNOŚĆ to:
to, że jakiś element lub układ elementów zorganizowanej całości (układu, struktury) powtarza się (występuje wielokrotnie) w strukturze tej całości (na 13 lit.)
To już wszystkie hasła, które znaleźliśmy dla szukanego zapytania: "REPETYTYWNOŚĆ". Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukałeś możesz zmienić zapytanie w wyszukiwarce poniżej.
Poniżej wpisz odgadnięte już litery - w miejsce brakujących liter, wpisz myślnik lub podkreślnik (czyli - lub _ ). Po wciśnięciu przycisku
"SZUKAJ HASŁA" wyświetlimy wszystkie słowa, wyrazy, wyrażenia i hasła pasujące
do podanych przez Ciebie liter.
Im więcej liter podasz, tym dokładniejsze będzie wyszukiwanie. Jeżeli w długim wyrazie podasz małą
ilość odgadniętych liter, możesz otrzymać ogromnie dużą ilość pasujących wyników!
Poniżej wpisz opis podany w krzyżówce dla hasła, którego nie możesz odgadnąć. Po wciśnięciu przycisku
"SZUKAJ HASŁA" wyświetlimy wszystkie słowa, wyrazy, wyrażenia i hasła pasujące do podanego przez Ciebie opisu.
Postaraj się przepisać opis dokładnie tak jak w krzyżówce!
Najlepiej pasującymi opisami w krzyżówce dla podanego hasła są:
Hasło | Opis hasła w krzyżówce |
---|---|
REPETYTYWNOŚĆ | właściwość układu (struktury) elementów (niekoniecznie materialnych), polegająca na tym, że układ ów zorganizowany jest według zasady powtórzenia (powtarzania) składających się nań elementów (powtarzają się elementy układu, nie zaś - sam układ) (na 13 lit.) |
REPETYTYWNOŚĆ | to, że jakiś element lub układ elementów zorganizowanej całości (układu, struktury) powtarza się (występuje wielokrotnie) w strukturze tej całości (na 13 lit.) |
Komentarze - REPETYTYWNOŚĆ - Hasła do krzyżówek. Dodaj komentarz