Co to znaczy anielskie liczby?

Co to są anielskie liczby? Jakie znaczenie ma ten zwrot? Co nazywa i kiedy się go używa? Jakie treści niesie i co w tym kontekście oznacza określenie nawiązujące do aniołów? Wyrażenie nie jest z całą pewnością obce osobom, które interesują się numerologią i duchowością. Większość ludzi nie jest jednak w stanie podać jego definicji. Poniżej wyjaśniamy więc, co oznacza ten tajemniczy zwrot.

Anielskie liczby – co to znaczy?

ANIELSKIE LICZBY to powtarzające się ciągi trzech takich samych cyfr, występujących w różnych przypadkowych miejscach. Przypisuje im się szczególne znaczenie i moc. Są to takie liczby jak na przykład 333, 111, 888, 555, 999, 000 itp. Można się na nie natknąć właściwie wszędzie. Często występują w numerach telefonu, na tablicach rejestracyjnych pojazdów, w wyświetlanych elektronicznie godzinach itd.
Uważa się, że ANIELSKIE LICZBY są formą komunikacji pomiędzy ludźmi a aniołami, stąd zresztą ich nazwa. Co więcej, stanowią bardzo ważne wiadomości od tych skrzydlatych, przyjaznych nam istot. Są interpretowane jako anielskie przesłanie i wezwanie do działania, a także istotne i przydatne wskazówki postępowania. Postrzegane są więc jako wsparcie i pomoc w trudnych czy wymagających sytuacjach, niekiedy też traktuje się je jako rodzaj ostrzeżenia.
Niewątpliwie warto też wiedzieć, że każda liczba określana jako anielska ma swoje konkretne znaczenie.

Anielskie liczby – znaczenie, symbolika

ANIELSKIE LICZBY to – jak już powyżej wspomniano – powtarzające się sekwencje liczb o szczególnym znaczeniu. Można je dostrzec np. na metce z ceną, tablicy rejestracyjnej samochodu i w wielu innych miejscach. Są traktowane jako przejaw kontaktu między aniołami a ludźmi. Co więcej, każdy z takich ciągów trzech cyfr ma przypisane określone znaczenie.
Przykładowo liczba anielska 000 to symbol nowego początku – zwykle oznacza punkt zwrotny w dotychczasowym życiu. Liczba 555 może zwiastować natomiast wielkie zmiany w życiu. 999 symbolizuje z kolei zakończenie jakiegoś etapu i zapowiedź czegoś nowego. Trzy siódemki, czyli anielska liczba 777 oznacza zaś rozwój, duchowe oświecenie, a także szczęście.

Zobacz również - co znaczy

Quantcast